Tomáš Söhnel - podlahářství Olomouc 
 renovace parket
 obložení schodiště
 pokládka krytiny

Kontakt

Tomáš Söhnel

Norská 201/4
77900 Olomouc

 +420 775 380 948
 sohneltomas@gmal.com

Dodavatelé

 Plovoucí podlahy

egger

 

quick step

 

Vinylové podlahy

quick step

Fatra imperio

thermofix

fatra click

conceptline

ecoline

expona domestic

expona click

design art

 

PVC podlahy

fatra

 gerflor

tarkett

ivc group

 

 

Dřevěné podlahy

befag

 magnum

meister

 

Linoleum

forbo

 

tarkett

 

  • Gerflor
  • Tarkett
  • Fatra
  • IVC Group

Další z oblíbených podlahových krytin jsou PVC podlahy, neboli syntetická linolea. Tato podlahová krytina už dávno není obyčejná a nudná. Výrobci linoleí ušli dlouhou cestu a v současné době je na trhu linoleum v mnoha různých provedeních. Zapomeňte tedy na univerzální kusy, které byste po druhé polovině 20. století našli v celé řadě panelových domů, ve školách i kancelářích. Naši technici mají k dispozici mobilní vzorníky linolea a pomohou vám vybrat vhodnou PVC podlahovou krytinu do vašeho domova. Tak jako u ostatních podlahových krytin i zde se snažíme udržet ceny na rozumné hranici a zároveň klientům poskytnout nadstandardní servis.
Syntetické linoleum se vyrábí z umělého materiálu, kterým je měkčené PVC neboli polyvinylchlorid. Jeho velkou výhodou jsou kromě nízkých pořizovacích nákladů i trvanlivost, to, že snese i vysokou míru zátěže a při správné údržbě vám poslouží i celé desítky let. Snadno se udržuje běžně dostupnými mycími prostředky a lze je omývat vodou nebo desinfekčními přípravky. Je vhodné pro lidi trpící alergiemi.

PVC podlahy jsou bezpečné, protože se samy od sebe nevznítí ani nepodněcují šíření ohně při případném požáru. Pokud si pořídíte linoleum, ocení to i vaši sousedi, protože tento materiál má výborné zvukové i izolační vlastnosti. Je to materiál pevný, ale zároveň pružný na došlap a zdravotně nezávadný. Vždy záleží na tom, do jakých prostor si linoleum pořizujete, protože na trhu jsou k dostání i skutečně tvrdé povrchy určené do velmi zatěžovaných prostor. Linoleum se při správné pokládce ani dlouhodobým používáním nedeformuje a je barevně stálé. Zároveň se jedná o materiál, který je teplý na dotek.

Ve srovnání s cenami podlah z přírodních materiálů jsou PVC podlahy podstatně levnější a pokládka je nepoměrně rychlejší. Můžete vybírat z bohaté nabídky barevných odstínů a rozmanitých vzorů, které připomínají například kámen, dlažbu, dřevěný povrch, mozaiku a další.